Замовити дзвінокЗамовити дзвінок
Студія інтер'єрного декору
Текстури
Фотообої економ серії
Гладь

Рівна, без тиснення, текстура фотошпалер добре поєднується з будь-якими покриттями стін, враховуючи вартість вони користуються найбільшим попитом на ринку. Вона забезпечує хорошу передачу кольору та чіткість деталей. Найбільш бюджетний варіант текстури для фотообоїв, зупинити свій вибір на цій текстурі слід тим хто хоче заощадити. Легко наклеїти на будь-яку поверхню, але поверхня повинна бути добре підготовленою і рівною. Приємна на дотик, текстура глянцева. Щільність матеріалу 200 г/м2.

Фотообої стандарт серії
Полотно

Для створення затишної обстановки в спальні, коридорі, вітальні кімнатах можна зупинити свій вибір на пототні. Текстура мілка, абсолютно матова, за зовнішнім виглядом, на дотик нагадує тканину з дрібним переплетенням ниток. Відрізняється більш високою щільністю, ніж у гладких фотошпалер і тривалим терміном служби. Візуально фактура полотна приховує дрібні нерівності на стінах. Підходить до будь-якого стилю інтер'єру: від вантажного до сучасного, в тому числі пом'якшує сувору обстановку в ділових центрах, готелях. Щільність матеріалу 265 г/м2.

Венеція

Декоративна фактурна штукатурка у вигляді дрібних порізів, точок, найбільш точно передає зовнішній вигляд текстури Венеція. Даний вид тиснення можливий на фотошпалерах високої щільності, що гарантує тривалий термін служби готового полотна. Добре виглядає як при схожому декоруванні, так і при звичайному фарбуванні стін. Добре виглядає на фоні з зображеннями старовинних будівель, античних скульптур, квіткових композицій. Надає будь-якому стилю оригінальність, неповторну чарівність. Щільність матеріалу 285 г/м2.

Штукатурка Деко

Унікальна текстура з авторським малюнком - кращий спосіб додати приміщенню неповторний стиль. Оригінальне тиснення перетворює будь-яке зображення, допомагає йому стати невіддільною частиною інтер'єру. Висока щільність, характерна для даного різновиду, легко приховує невеликі вади на стіні. Текстура користується великою популярністю і визнана дизайнерами універсальною, оскільки поєднується з будь-яким стилем інтерьеру, в тому числі з вінтажним, класичним, етнічним, еко і об'ємним 3Д. Щільність матеріалу 285 г/м2.

Фотообої преміум серії
Пісок

Оригінальне тиснення, яке чудово підходить для поєднання з пофарбованими стінами. За зовнішнім виглядом повторює забарвлення валиком. Дрібне тиснення буквально "зливається" з таким декором, тому інтер'єр виглядає стильно, лаконічно, повністю завершеним. Відмітна особливість - чіткість всіх деталей із застосуванням тиснення "Пісок" максимально наближена до гладкою, при цьому має легкий художній відтінок. Оптимальний вибір для сучасного "європейського" стилю. Щільність матеріалу 290 г/м2.

Жаккард

Текстура нагадує холст, який використовують художники для своїх картин. Тому будь-яке зображення виглядає на ньому як найдорожчий витвір мистецтва. Приємна, неповторна поверхню задає тон всьому інтер'єру, надає йому вишукані, елегантні ноти. Надає оригінальний вид фото в стилі абстракціонізму, флористики, 3Д, що дозволяє жаккардовому тисненню доречно виглядати в приміщенні будь-якого типу. В тому числі, його використовують для створення затишної атмосфери в ділових центрах. Щільність матеріалу 300 г/м2.

Фреска

Широкі мазки пензля, шпателя по стіні - саме так можна охарактеризувати фактуру "Фреска". Хаотично розташовані елементи фактури надають ефект зістареного полотна. Його використовують для монохромних, вантажних зображень, стилізації сучасних об'ємних і абстрактних малюнків. Фотошпалери з такою рельєфною поверхнею набувають нового звучання, чудово підходять до актуальних стилей інтер'єру, підкреслюють індивідуальність власника приміщення. Найщільніша текстура, користується величезною популярністю. Щільність матеріалу 310 г/м2.

Фотообої Безшовні
Іній

Фотошпалери з текстурою «Іній» мають дуже дрібну поверхню, з ледь помітним додаванням дрібних частинок. Текстура «Іній» на поверхні фотошпалер ледь помітна. Така фактура робить зображення об'ємним і пом'якшує колірну гамму. Текстура «Іній» підходить для друку всіх зображень фотошпалер, живопису і графічних зображень. Фотографії з цієї фактурою набувають ефект пастельних картин. Фактуру «Іній» можна використовувати в будь-яких типах приміщень. Найкраще ця фактура підходить для сучасних стилів, таких як мінімалізм, лофт і модерн. Щільність матеріалу 300 г/1м.

Вибрати текстуру для фотошпалер на стіну

  Щоб зробити кращий вибір декоративного покриття, недостатньо розглянути всі види фотошпалер, знайти красивий, стильний малюнок. Необхідно підібрати підходящу текстуру. Вона безпосередньо впливає на стиль, кінцевий результат. На що варто звернути увагу, розберемо в деталях.

Що важливо при виборі текстури фотошпалер?

  Текстури фотошпалер досить різноманітні. Їх головне призначення - забезпечити точну відповідність вашому інтер'єру. Щоб домогтися цього результату, слід знати, що:

  • деталі вирішують все, тому види текстур фотошпалер повинні в ідеальному варіанті збігатися з основним декором;
  • контрастні тиснення слід підбирати обережно: "Фреска" добре виглядає на тлі рівного покриття, "Пісок" не варто використовувати на грубій фактурної штукатурці;
  • обов'язково враховуйте щільність, яка відрізняється в залежності від типу: найлегша, тонка - гладка, найщільніша - "Фреска" і "Жаккард";
  • вартість текстур фотообоїв також різниться залежно від типу: чим щільніше, тим вище ціна;
  • якщо фотошпалери наклеюють на всю стіну "від кута до кута", велика щільність не має особливого значення. Для оформлення панно краще віддавати перевагу середній щільності або забезпечити якісне обрамлення.

  Таким чином, не ціна текстур фотообоїв повинна стати вирішальним фактором. Гармонійний дизайн, затишна обстановка, захоплення гостей умінням вибирати стильні речі, коштують набагато дорожче.

Як заощадити на покупці?

  Щоб отримати різницю в ціні, без втрат якісних показників, розумно звертатися безпосередньо до виробника. Інтернет магазин "ФотоДЕКОР" виконує всі роботи з виробництва фотошпалер. Також тут нададуть консультацію як правильно вибрати текстуру відповідно до основного декором стін і типом малюнка.