Замовити дзвінокЗамовити дзвінок
Студія інтер'єрного декору

Фотообої та обої для стін від студії інтер'єрного декору Fotodecor


  Ласкаво просимо в студію інтер'єрного декору «ФотоДЕКОР»! На нашому сайті ви можете купити недорогі готові фотошпалери для дому, офісу, кафе чи ресторану.
  Фотошпалери - дуже ефективний спосіб декору інтер'єру. Вони допомагають кардинально перетворити простір, прикладаючи мінімум зусиль. Там, де з'являються фотообої, панує незвичайна атмосфера.

Які функції виконують фото шпалери?

  Все фотошпалери в інтер'єрі відразу розставляють акценти і виконують кілька важливих функцій:

  • стилізація приміщення під певний стиль;
  • корекція проблемних місць в плануванні приміщення;
  • візуальна корекція нестачі простору;
  • створення дешевої альтернативи дорогим декоративним роботам.

Зупинимося на кожному пункті детальніше.
  Фотошпалери - прекрасний інструмент стилізації. На них може бути нанесено будь-яке зображення, тому вони легко можуть вас перенести в японський сад, на французьку Рів'єру, в гори або середньовічний замок. Тому фото шпалери так улюблені дизайнерами. Якщо ви хочете відтворити якусь певну епоху, досить поклеїти фотошпалери на стіну з зображеннями сцени з того історичного періоду.
  Фотообої мають широкі можливості корекції простору. Вони допомагають візуально розширити межі приміщення і зонування території. Це дуже зручно, коли мова йде про приміщення студійного типу і кімнатах з низькими стелями.   Зображення з відкритим панорамним створює оптичні ілюзії,  а високий ступінь реалістичності - допомагає нівелювати ефект коробки. У нашому каталозі навіть передбачена окрема категорія фотообоїв - «розширюючі простір» і «3Д» зображення.
  Деякі категорії зображень дозволяють створити архітектурну стилізацію в приміщеннях, де присутні інженерні обмеження. Наприклад, щоб організувати в міській квартирі колони або нішу в стіні, можна поклеїти чергуючи готові фотошпалери і шпалери в тому ж стилі.

В які приміщення підійдуть фото шпалери?

  Фотошпалери підійдуть для всіх типів приміщень, в тому числі для кухні та для ванної кімнати. Ми виготовляємо якісні фото шпалери, які не бояться води і не потребують додаткового догляду. Наш інтернет магазин фотообоїв на стіну може запропонувати широкий вибір зображень для різних типів приміщень.

Які переваги інтернет магазину фотошпалер Fotodecor?

  Співпраця з нашим інтернет-магазином має ряд переваг:

  • економія - оформляючи замовлення у нас, ви отримуєте продукцію безпосередньо від виробника, з відсутністю націнки;
  • можливість отримати ексклюзивний виріб - ми виготовляємо фотошпалери за індивідуальними замовленнями;
  • можливість замовити фотошпалери зі своїм зображенням;
  • багатий вибір матеріалів на будь-який бюджет.
  • можливість отримати допомогу дизайнера, щоб внести корективи в зображення.

Яка ціна фотошпалер в Україні?

  Ціна на фотошпалери залежить багатьох чинників, таких як матеріал і вартість доставки. Зараз найдоступніший спосіб - це замовити фотошпалери по інтернету. В цьому випадку у вартість не входить націнка магазину. У нашому інтернет-магазині ви можете замовити фотошпалери за індивідуальним замовленням. Вартість замовлення залежить від матеріалу і розміру полотна. Якщо вам потрібні фотошпалери в Києві, ви можете просто залишити замовлення, скориставшись нашим каталогом зображень. Поруч з картинкою буде форма замовлення, в якій можна підібрати підходящий матеріал.
  Географія доставки наших замовлень - вся Україна.
Щоб оформити замовлення, просто напишіть нашим менеджерам або скористайтеся формою замовлення поруч з картинкою. Пишіть або телефонуйте нам!