Замовити дзвінокЗамовити дзвінок
Студія інтер'єрного декору
Ціни
Вкажіть ваш розмір, см
Виберіть матеріал
Фотообої економ серії
Фотообої стандарт серії
Фотообої преміум серії
Фотообої Безшовні
Cпосіб друку
Ваші дані

Ціни фотообоїв та обоїв, розрахунок вартості в Україні

 

  Для багатьох людей ціна фотошпалер є вирішальним фактором при виборі та купівлі. На цій сторінці ви можете подивитися ціну фотообоїв з нашого магазину. Наша компанія спеціалізується на виготовленні індивідуальних замовлень. Ми пропонуємо якісні шпалери в Києві і Україні за адекватними цінами.
  Ми налагодили власне виробництво фото шпалер, тому є прямим постачальником. На цій сторінці представлений калькулятор, який допоможе вам розрахувати приблизну вартість замовлення в нашому інтернет-магазині.

Від чого залежить вартість фотошпалер?

  На вартість фотошпалер впливає кілька чинників:

  • матеріал;
  • розмір полотна;
  • якість друку.

  У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір матеріалів на будь-який бюджет. Оскільки ми спеціалізуємося на індивідуальних замовленнях, ціна фотообоїв розраховується індивідуально і залежить від розмірів, наданих вами.


  Самий бюджетний варіант - економ фотошпалери. Цей варіант хороший для таких приміщень як вітальня, кабінет, спальня і кухня. Іноді фотошпалери економ використовують для оформлення комерційних приміщень. Вони має невелику щільність, Такі шпалери перед наклеюванням вимагають додаткової підготовки поверхні. Тому ціна фотошпалер на стіну з цього матеріалу нижче, ніж у флізелінових шпалер стандарт і преміум серій.
  Більш дорогий варіант фотошпалер - флізелінові. Це фотошпалери на клеїться основі, які мають досить високу щільність, щоб їх можна було використовувати на непідготовленою поверхні. Флізелінові обої також можуть бути стилізовані під різні поверхні, наприклад венеція і штукатурка-деко. Такі ефекти сильно розширюють сферу застосування фотошпалер. Наприклад, з їх допомогою можна створити ефект живопису або стилізації текстур. Тому ціна шпалер з таким ефектом трохи вище.
  Найдорожча категорія - преміум-серія. Фото обої з цієї серії мають високу щільність і тому можуть бути використані на будь-якій поверхні. Для цієї серії характерне використання спецефектів.

Яка ціна друку фото шпалер

  Крім того, ціна фотошпалер залежить від друку. У нашому інтернет-магазині є два види друку: стандарт і преміум. Основним критерієм відмінності є технологія друку. Ми використовуємо два види друку: стандартну і латексну друк. Відмінності між видами друку обумовлені технологією нанесення. Латексна друк - це відносно молода технологія, яку використовує лише кілька виробників в нашій країні. Латексна друк вважається самою екологічною, оскільки при нанесенні зображення майже не використовується шкідливих речовин.

Як розрахувати вартість фотошпалер

  Щоб обчислити вартість замовлення, досить вказати розміри стіни і вибрати відповідний матеріал. За умовну одиницю береться 1 м² матеріалу. У таблиці позначена ціна за 1 метр фотошпалер, виходячи з розмірів полотна. Варто враховувати, що полотно має стандартну ширину, тому навіть якщо вам потрібен маленький розмір фотообоїв, в калькуляторі буде зафіксований мінімальний розмір полотна.

Чому в Fotodecor чесні ціни?

  Наша компанія дотримується політики чесності. Ми є безпосереднім виробником ФотоДЕКОР, тому ми не включаємо у вартість нашої продукції додаткових націнок. Ми вважаємо за краще використовувати якісні матеріали і даємо можливість клієнту самому розрахувати вартість замовлення за допомогою калькулятора.
Є питання? Пишіть або телефонуйте нам, наші менеджери допоможуть з вибором і дадуть детальну консультацію щодо необхідної вас позиції!