Замовити дзвінокЗамовити дзвінок
Студія інтер'єрного декору
Акції та новинки

Консультації
Допомога менеджера Допомога дизайнера Прорахунок

Фотохолст
Виберіть розмір, см
Cпосіб друку
Додаткові параметри
Ваші дані

225 грн

Друк фотографій та картин на полотні

  Творчий підхід до оформлення свого інтер'єру або створення неповторного подарунка для близької людини, прекрасно реалізує фото на полотні. Це не просто картина, за допомогою якої можна прикрасити й урізноманітнити будь-яку обстановку, це відмінна можливість вираження неповторного стилю та індивідуальності її власника.

Можливі розміри фотопортретів на полотні від магазину ФотоДЕКОРВикористовуючи абсолютно новий підхід до творчості і сучасної прогресивної живопису, можна перенести на полотно будь-яке фото чи зображення, створити автентичний колаж або відтворити популярний об'єкт мистецтва в друкованому малюнку.
  Скористатися такою можливістю можна за допомогою нашої компанії. Ми здійснюємо друк картин на полотні в Дніпрі та інших містах України. Поєднання вашого креативу і нашого професіоналізму, дозволить створити унікальний елемент сучасного образотворчого мистецтва. Будь-то подарунок або частину майбутнього інтер'єру в будинку, квартирі або офісі, ми зробимо все, щоб ваше замовлення було виконано максимально швидко, якісно і неповторно.

Для кого картини чи фото на полотні стануть відмінним подарунком?

Готуючись до так  их заходів, як день народження, річниця або весілля, кожен задається питанням, про те, який подарунок вибрати. Для близьких людей, завжди хочеться створити щось ексклюзивне і дороге серцю. Завдяки новій технології перенесення знімків на полотно, реалізувати цю ідею стало набагато простіше. При цьому, не варто турбуватися про витрати часу і матеріальних засобів. Адже друк фото на полотні проводиться досить швидко, і на відміну від ручної мальовничій репродукції, коштує набагато дешевше.
  Такий презент можна піднести на такі заходи, як:

  • День народження;
  • Весілля;
  • Річниця одруження;
  • День матері / батька;
  • Будь яке професійне свято і т.д.

Приклад фотопортрету на полотні від магазину ФотодекорВикористовуючи знімки з особистого архіву того, кому буде призначений сюрприз, можна підготувати самий неймовірний і ексклюзивний подарунок. З його допомогою, буря позитивних емоцій і непідробного захоплення буде, точно забезпечена!

Якісний друк на полотні по фотографії в Україні

  Реалізація будь-якого поставленого завдання, у вигляді створення фото на полотні в Україні, для нас є найбільш пріоритетним завданням. Ми враховуємо всі побажання і індивідуальні переваги клієнтів, щоб робота була виконана максимально якісно і ефективно. Для цього ми використовуємо сучасні чорнило і найякісніші полотна від перевірених і зарекомендували себе з позитивного боку виробників.
  Крім використання високоякісних витратних матеріалів, величезне значення ми надаємо і професійної обробки знімків для перенесення їх на полотно. Наші фахівці проводять аналіз та ефективну коригування наявних недоліків, усувають їх, і створюють неперевершені фотопортрети та картини на полотні або будь-які інші зображення, де за основу взято певні кадри або електронні зображення користувачів.

Особливості виконання фото на полотні

  Незважаючи на складність сприйняття такого творчого процесу, як перенесення зображення, його реалізація складається всього з декількох етапів. Проте, кожен з них, вимагає максимальної концентрації уваги і відповідального підходу до будь-якої деталі.
Етапи роботи:

  1. Аналіз і ретушування (обробка) фотографії користувача;
  2. Додання знімку необхідної текстури і ефектів (в залежності від побажань клієнта);
  3. Відправлення роботи в друк на високотехнологічному обладнанні;
  4. Обробка вироби для довгострокового збереження отриманого ефекту;
  5. Створення персонального обрамлення (за бажанням замовника).

  Для максимального задоволення кожного нашого клієнта, ми створили всі умови, щоб можна було здійснити друк на полотні в Харкові, Дніпрі, Києві, Запоріжжі та в багатьох інших містах України. Всі роботи проводяться в мінімальні терміни з постійною взаємодією з замовником.

Як фото на полотні може прикрасити інтер'єр вашої квартири або будинку?

  Створення затишку в процесі благоустрою будь-якого житлового приміщення - завдання не з легких. Доводиться враховувати будь-яку дрібницю і деталь, щоб згодом, вона приносила не тільки позитивні емоції, а й сприяла комфортного життя. Досягти цього можна за допомогою використання різної фурнітури, унікальних аксесуарів та ексклюзивних елементів декору. Крім цього, на допомогу може прийти друк на полотні. Дана опція дозволяє істотно розширити можливості створення декоративної складової в будинку або квартирі, з урахуванням персональних переваг.
Галерейна натяжка фотопортретів від магазину фотодекорБільше не потрібно довго блукати по магазинах домашніх аксесуарів, в пошуках чогось особливого, адже робиться друк фото на полотні недорого і дуже швидко. Неповторний і ні на що не схожий предмет інтер'єру, можна створити самому, а точніше, використовуючи свою фантазію і фоторесурс, а також, професіоналізм наших фахівців.

Використання зображень для фотографій на полотні

  Надати дому барвистості і унікальності можна за допомогою створення справжніх фотопроектов, вигідно обіграють внутрішню обробку приміщень. Фотографія на полотні використовується в якості заповнення вільного простору (стін) репродукцією популярних або індивідуальних знімків. Також, можна обіграти такий елемент декору на спеціальних стелажах або полицях, створюючи справжню сімейну історію з архівних кадрів. Наші вироби, нерідко застосовуються для стилізації дитячих кімнат, для додання їм максимальної яскравості і особливої ​​атмосфери.

Як і де замовити друк фото на полотні?

  Якщо ви перебуваєте в пошуках ідеального подарунка для близької людини або підбираєте автентичний елемент інтер'єру для свого будинку, тоді ми знаємо, чим вам допомогти! У нас ви можете замовити полотно з фото, який, абсолютно точно, стане кращим варіантом для реалізації обох завдань. Наші менеджери нададуть кваліфіковану консультацію та сприятимуть на будь-якому етапі роботи. Залишити заявку на зворотний дзвінок або оформити замовлення, можна в будь-якому зручному форматі (телефон, сайт, електронна пошта).
  Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте якісний результат співпраці, який не відніме ваш час і збереже сімейний бюджет. Адже такі якості, як швидкість роботи і ціна друку фото на полотні, вигідно поєднуються між собою, щоб кожен наш клієнт, повертався до нас знову і знову!