Замовити дзвінокЗамовити дзвінок
Студія інтер'єрного декору
Доставка

Фотошпалери, фотохолсти, фотоштори, фотозони доставка по Україні

  У нашому інтернет-магазині ФотоДЕКОР діє доставка замовлень по Україні. Можна вибрати і замовити фотошпалери, фотоштори або картини на полотні в будь-який населений пункт країни.
  Ми є безпосереднім виробником інтер'єрної друкованої продукції. Тому у нас ви можете купити будь-який виготовляємий нами продукт дешевше, ніж від посередників.
  Наші переваги:

  • Оперативна доставка, виготовимо і відправимо за 1 день;

  • Надійна упаковка, упакують в жорсткі тубуси;
  • Гнучка система оплати, вибирайте зручний для вас варіант.

Скільки займає доставка фотошпалер, фотоштор і картин на полотні по Україні

  Тривалість доставки залежить від розташування населеного пункту і близькості до обласного центру. Як правило, доставка відбувається протягом 1-2 днів. Якщо вам потрібно терміново доставити фотошпалери по Україні можна оформити послугу адресної доставки.

Як заздалегідь купити фотошпалери, фотоштори і фотозони в Україні

  Оформляти замовлення варто заздалегідь, оскільки кур'єрські служби доставки можуть бути завантажені замовленнями, або несприятливі погодні умови внесуть корективи в терміни доставки. Наприклад, якщо вам потрібна фотозона на Новий Рік, Різдво, Хелоуін, варто подбати про оформлення замовлення за 1-2 тижні до свята.
Якщо ж потрібно терміново виготовити і відправити замовлення, ми йдемо на зустріч нашим клієнтам і відправляємо в мінімальні терміни.

Скільки за часом йде доставка інтер'єрної фото продукції в Києві

  Якщо ваш населений пункт в Україні, ми відправимо вам продукцію кур'єром в будь-яке місто. Отримати замовлення ви зможете за 1-2 дня. Можлива адресна доставка замовлень.

Упаковка та відправка замовлень

  Нашу продукцію ми пакуємо в жорсткі картонні тубуси для забезпечення схоронності товару. Кожен тубус за розмірами відповідає тій продукції яку ви замовляєте.
Вартість упаковки включена в кінцеву ціну товару, тому оплачувати компанії перевізнику за упаковку додатково не потрібно.

Ціна доставки фотозон, фотошпалер, фотоштор по Україні

  Ціна доставки оплачується додатково. Вона залежить від діючих тарифів і розцінок оператора перевізника. Уточнити вартість доставки можна на сайті компанії перевізника або поставивши запитання нашого менеджера, ми уточнимо для вас цю інформацію.

Оплата замовлень в магазині ФотоДЕКОР

  У нашому інтернет-магазині ФотоДЕКОР передбачена зручна система розрахунків і оплат:

  • Накладений платіж;
  • Банківський переказ;
  • Оплата карткою.

Оплатити готівкою можна кур'єру. Наприклад, доставка в Київ за адресою здійснюється протягом одного робочого дня. І ви можете розрахуватися за замовлення прямо при отриманні.
Накладений платіж можна сплатити у відділенні компанії перевізника. Ви можете вибрати будь-який зручний вам спосіб.