Замовити дзвінокЗамовити дзвінок
Студія інтер'єрного декору
Акції та новинки

Консультації
Допомога менеджера Допомога дизайнера Прорахунок

Ціни фотозон
Виберіть параметри
Виберіть розмір
Выберите размер фотозоны
Ваші дані

Вартість друку фотозон

  Вартість фотозони цікавить всіх, хто планує проведення заходу, сімейного свята, рекламної кампанії. Зазвичай, її вносять до бюджету в числі перших, оскільки запрошені хочуть зберегти яскраві фото, запам'ятати особливу атмосферу події. Тому економити на ній потрібно розумно.

Від чого залежить ціна на фотозони?

Поширена помилка: ціна на фотозони залежить виключно від її розміру. Дійсно, чим більше розмір - тим більше витрат на матеріали і відповідно виготовлення. Насправді, є ряд чинників, які допомагають розібратися, з чого вона складається насправді.

 • Паперова фотозона може використовуватися тільки в приміщенні, відрізняється коротким терміном служби. Вона коштує не набагато дешевше, ніж вініловий банер. Ми виготовляємо фотозони з вінілового банера. Його властивості допускають багаторазове використання, фарби зберігають яскравість, можна встановлювати на відкритому повітрі, не переживати, що її зіпсує раптовий дощ. Банер не відблискує, що використовується фотографами для установки спеціального освітлення.
 • Вид конструкції. Це може бути металевий каркас, який можна придбати в комплекті з фотозоною або самостійно виготовити ​​дерев'яну рамку. Популярністю користуються панно, на основі фотозони без люверсів. Їх кріплять прямо на стіну за допомогою кнопок або двостороннім скотчем. Хороше рішення для невеликих квартир, для тих, хто хоче обійтися мінімальними витратами.
 • Матеріал для кріплення. Для натяжки фотозони використовують люверси по всьому периметру.

Як точно визначити ціну фотозони?

  Дізнатися, скільки коштує фотозона в потрібному вам розмірі та комплектації допоможе менеджер компанії ФотоДЕКОР. Які чинники він врахує?

 • Місцезнаходження. Від цього залежить не тільки розмір, але також тип каркаса, кріплення. Наприклад, для заходів на відкритому повітрі, краще підійде металевий каркас. Він вітростійкий, забезпечує безпеку оточуючих людей, його просто зібрати, розібрати самостійно для транспортування.
 • Якщо обрана модель на люверсах, то їх наявність впливає на остаточну ціну.
 • Допоможе правильно визначити розмір фотозони. Він залежить від площі приміщення, кількості гостей. Досить часто обійтися тільки стандартними розмірами не виходить. Менеджер знайде кращий варіант або запропонує виготовлення за індивідуальними розмірами.

Що не впливає на ціну фотозони?

  Ще одна помилка, пов'язана з фотозонами: складність зображення впливає на підсумкову вартість. Насправді, це поширений прийом не дуже порядних продавців, які, таким чином, штучно збільшують власний прибуток.

Скільки коштує фотозона в Києві і Україні?

  Ціна фотозони в Києві відрізняється в різних компаніях. Щоб не переплачувати, скористайтеся можливістю оформити замовлення безпосередньо від виробника. Крім відсутності націнок посередників, вам запропонують:

 • широкий вибір малюнків;
 • можливо створити унікальне зображення з дизайнером компанії;
 • висока якість друку;
 • довговічність готового виробу, можливість його багаторазового використання;
 • доставку по Києву і всій Україні.

Ціни фотозон від Fotodecor можна подивитися скориставшись онлайн калькулятром. Ціна залежить від розміру і комплектації фотозони. Зміни тексту напису входить у вартість. Звертайтеся!